1
1

2

3

4
1397/4/19 سه‌شنبه با حضور کودکان و نوجوانان برگزار شد؛ برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی رضوی از کتاب« مهمان خراسان» در کتابخانه سوم خرداد خرمشهر مسابقه نقاشی و کلاس قصه گویی رضوی با حضور اعضای فعال کودک و نوجوان کتابخانه سوم خرداد خرمشهر در بخش کودک این کتابخانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوستان؛ نوذر حسینی مسئول کتابخانه عمومی سوم خرداد خرمشهر از برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی رضوی از کتاب« مهمان خراسان» در کتابخانه سوم خرداد خرمشهر و با حضور کودکان و نوجوانان عضو به همراه خانواده های آنان در بخش کودک کتابخانه خبر داد.

وی عنوان کرد: دراین کلاس ابتدا قصه ای از کتاب « مهمان خراسان» توسط مسئول کتابخانه عمومی  سوم خرداد برای کودکان روایت  شد و در ادامه کودکان تصویر ذهنی خود را از قصه بر روی برگه هایی نقاشی جشنوراه رضوی کشیدند.

حسینی اضافه کرد: در این برنامه تعدادی از کودکان قصه ها و داستانهای خود از زندگینامه امام رضا(ع) برای دیگر کودکان و حاضرین  تعریف کردند؛ همچنین در این برنامه در خصوص نحوه شرکت و شرایط حضور کودکان در پویش کتابخوان رضوی  با والدین و کودکان گفتگو شد.

در انتهای  برنامه مسئول کتابخانه از نقاشی های برتر و شش تن از کودکانی که قصه گویی کردند با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 259