1
1

2

3

4
1397/4/19 سه‌شنبه با هدف ترغیب کودکان به شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی نشست معرفی و جمع خوانی کتاب های «مهمان خراسان»و«مژده گل» درکتابخانه عمومی فارابی هندیجان برگزار شد علاقمندان برای مشارکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه گروه سنی کودک می توانند با دو روش تصویرسازی و ضبط و ارسال فایل ویدئویی از معرفی کتاب‌ها در این مسابقه شرکت نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ زهرا شنبدی مسئول کتابخانه عمومی فارابی هندیجان از برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب های «مهمان خراسان» و «مژده گل» در محل کتابخانه و با حضور اعضاء بخش کودک خبر داد.

وی گفت: این نشست فرصتی برای همدلی و انسجام بیشتر مردم در ترویج فرهنگ کتابخوانی است که با هدف معرفی، آشنایی و ترویج فرهنگ رضوی و معرفی کتاب های هشتمین جشنواره رضوی بود.

مسئول کتابخانه عمومی فارابی هندیجان در این نشست جمع خوانی به معرفی جشنواره پرداخته و بیان داشت: علاقمندان برای مشارکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه گروه سنی کودک می توانند با دو روش تصویرسازی و ضبط و ارسال فایل ویدئویی از معرفی کتاب‌ها در این مسابقه شرکت نمایند.

شنبدی از تکاپوی کتابخانه عمومی فارابی برای باشکوه تر اجرا شدن هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی سخن گفت و افزود: جشنواره رضوی یکی از رویدادهای مهم کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور مجری این امر بوده است .

در ادامه کتاب های «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی ؛ «مژده گل» نوشته محمود پور وهاب معرفی و جمع خوانی شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 214