1
1

2

3

4
1397/4/19 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی دشت آزدگان: ادارات و سازمان ها در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت فعال دارند جعفر بیت سیاح: حمایت دستگاه های اجرایی نظیر فرمانداری، بخشداری و شورای اسلامی شهرستان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی باعث آگاهی بیشتر مردم از این جشنواره شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ جعفر بیت سیاح رئیس اداره کتابخانه عمومی دشت آزادگان از مشارکت فعال ادارات و سازمان های دشت آزادگان خبر داد و افزود: حمایت دستگاه های اجرایی نظیر فرمانداری، بخشداری و شورای اسلامی شهرستان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی باعث آگاهی بیشتر مردم از این جشنواره شد.

وی با بیان اینکه اجرای جشنواره های فرهنگی نیازمند تعامل با سازمان هاست ادامه داد: فرمانداری شهرستان در کنار بخشداری ها وشورای شهر برای باشکوه برگزار شدن این جشنواره در امر اطلاع رسانی، تعامل و همکاری سایر ادارات با کتابخانه های عمومی  کمک شایانی مرده است.

عبدالعباس هزاریان معاون فرماندار دشت آزادگان: اقدامات و فعالیت خلاقانه کتابداران باعث جذب مردم و ترویج فرهنگ کتابخوانی می شود و یکی از زیباترین و جذاب ترین بخش های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بخش تصویر سازی کودک از محتوی کتابی است که برای آن خوانده می شود و یا آن را به اشتراک می گذارد.

شایان ذکر است شورای اسلامی شهرسوسنگرد در زمینه همکاری اطلاع رسانی و تبلیغات جشنواره و بخشداران در خصوص اجرای هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مناطق روستایی بخش ها تاکیدکردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 179