1
1
1397/4/17 يكشنبه با همکاری شهرداری بندر ماهشهر؛ کتابداران کتابخانه های عمومی ماهشهر جشنواره رضوی را در مناطق محروم برگزار می کنند به منظور تبلیغ و مشارکت حداکثری شهروندان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی،کتابداران کتابخانه آیت الله سعیدی بندرماهشهر با شهردار این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، سارا قنواتی مسئول کتابخانه عمومی حضرت آیت الله سعیدی بندرماهشهر از تصمیم کتابداران کتابخانه های عمومی  ماهشهر  برای تبلیغات جشنواره رضوی در مناطق محروم خبر داد و افزود: به منظور تبلیغ و مشارکت حداکثری شهروندان این شهرستان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هماهنگی شهرداری شهرستان برنامه های برای مناطق محروم و کم برخودار تدارک دیده شد است که تا پایان تیرماه سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: بدین منظور مقرر شد در مکان هایی که فاقد کتابخانه عمومی  هستند تبلیغات گسترده ای همچون نصب بنر وتوزیع بروشور و اجرای برنامه های فرهنگی برای کودکان صورت پذیرد.

قنواتی در پایان گفت: همچنین با در اختیار قرار دادن تجهیزات برای فعالیت در این مناطق مسابقات نقاشی ویژه کودکان و مسابقات کتابخوانی در طول جشنواره و سال برگزار خواهد شد.

 هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از رویدادهای ملی کشور است که حوزه کتابخوانی را با آموزه های دینی پیوند داده است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 143