پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حجت الاسلام و المسلمین سپهر در پیامی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند. درپی ارتحال آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی، رئیس تشخیص مصلحت نظام، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان پیام تسلیتی در این زمینه اعلام نمودند. متن این پیام به شرح زیر است:

                                      انا الله و اناالیه راجعون
خبری جان سوز، سوز سرمای زمستانی را از یاد برد و دلدادگان مسیر انقلاب اسلامی به سوگ نشاند. آیت الله هاشمی رفسنجانی، آن مجاهد خستگی ناشناس تمام سال های مبارزه علیه استبداد و استکبار و آن هم دوش و همراه امام راحل (ره) و رفیق ِصدیق مقام معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای (دامه البرکاته)، به ملکوت اعلی پیوست.
نام هاشمی، با نام انقلاب و جمهوری اسلامی عجین است و به حق سخن جاودان امام عزیز شایسته اوست که: هاشمی زنده است تا انقلاب زنده است.
او از چهره های درخشان تاریخ ایران اسلامی است که در مدت حیات پربرکت خود، تمام داشته هایش را وقف اسلام و انقلاب کرد و خدمات شایانی انجام داد و در این مسیر، زحمات و رنج های طاقت فرسایی را متحمل شد که همه را به دیده ثواب نگریست تا گفتمان انقلاب اسلامی و بقاء نظام مقدس جمهوری اسلامی،خدشه دار نشود.
ضایعه درگذشت ایشان، خسارتی جبران ناپذیر به وابستگان انقلاب و نظام است و بی شک چنین مصیبتی جز با عنایت حضرت حق، تسلی نمی یابد.
این واقعه تأسف بار را به  مقام معظم رهبری،ملت شریف ایران، تمام دوست داران و حافظان انقلاب تسلیت عرض می کنم و امیدوارم آن بزرگمرد اسلام و ایران، در سرای ابدی، هم نشین انبیاء و اولیاء و محشور با امام و شهدا باشد.

                                سید لطف الله سپهر
                         مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان

منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 105
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.