کارگاه آموزشی و روانشناسی

کارگاه آموزشی و روانشناسی

کارگاه آموزشی و روانشناسی
1395/10/17 جمعه سرپرست اداره کتابخانه های بندر ماهشهر جلسات مشاوره و مهارت های تربیت فرزند در کتابخانه عمومی شهدای چمران برگزار شد. کتابخانه های عمومی همان طوری که مکان مناسبی برای ارتقاء دانش و علم آموزی دانشجویان و دانش آموزان هستند می توانند بسیاری از معضلات جامعه را نیز شناسایی و برای آشنایی بیشتر به کمک نسل جوان و جامعه آمده و آنها را از خظرات احتمالی مصون دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، سید مسلم حسینی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندر ماهشهر از برگزاری سلسله نشست ها و جلسات روانشناسی در کتابخانه شهدای چمران با حضور استاد دانشگاه سرکار خانم ساناز پیرمرادی و با همکاری روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چمران خبر داد.

ایشان هدف از برگزاری سلسله نشست ها و جلسات مشاوره را ارتقای سطح دانش خانواده ها به خصوص تربیت فرزندان بیان نمود و خاطر نشان کردند کتابخانه های عمومی همان طوری که مکان مناسبی برای ارتقاء دانش و علم آموزی دانشجویان و دانش آموزان هستند می توانند بسیاری از معضلات جامعه را نیز شناسایی و برای آشنایی بیشتر به کمک نسل جوان و جامعه آمده و آنها را از خطرات احتمالی مصون دارد.

حسینی افزود: کلاس های مشاوره طلا‌ق با هدف بررسی آثار سوء طلاق بر زندگی کودکان، نشست های روانشناسی با موضوع برخورد با نوجوان و جوانان در این کتابخانه در حال برگزاری است که طی آن نحوه برخورد صحیح با جوانان به منظور شناساندن هویت دینی و ایرانی آن ها و آگاهی جوانان از آسیب های اجتماعی اموزش داده می شود که با استقبال خوبی نیز از جانب مخاطبان رو به رو گردیده است .

سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان بندر ماهشهر اظهار کردند طی این جلسات که به صورت پرسش و پاسخ از کارشناس مربوطه برگزار می گردد علاوه بر این که شرکت کنندگان از تجربیات هم در تربیت فرزندان استفاده نموده؛ با راهکارهای صحیح حل معضلات فرزندان خود آشنا می شود.

در پایان جلسات کتابداران کتابخانه کتاب های مناسب در رابطه با موضوع جلسات و شیوه های صحیح تربیت فرزند به شرکت کنندگان جلسات معرفی می نمایند.

منبع: روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان،
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 298
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما