1397/2/26 چهارشنبه کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان برگزار کرد؛ نشست جمع خوانی کتاب « جمشید شاه پادشاه نوروز» در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان نشست جمع خوانی و معرفی کتاب «جمشید شاه پادشاه نوروز» نوشته محمد رضا یوسفی با همکاری مسئول وکتابدار کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان در میان اعضای کودک کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان :رفعت علوی کتابدار کتابخانه عمومی شهید مدرس از برگزاری نشست جمع خوانی کتاب «جمشید شاه پادشاه نوروز» نوشته محمد رضا یوسفی در میان اعضای کودک کتابخانه خبر داد .

رفعت علوی با اعلام این خبر گفت : هدف ازاین نشست درک هرچه بهتر فرهنگ و آیین های باستانی و علاقه مند کردن کودکان به کتابخوانی است.

وی افزود: در آغاز جلسه آموزش های لازم در خصوص اهمیت مطالعه و مهارتهای خواندن و نقش آن در زندگی امروزی داده شد تا کودکان بتوانند ضمن یاد گیری روش های صحیح مطالعه و بیان،اهمیت بیشتری به مطالعه و کتابخوانی دهند.

این کتاب مصور داستان اقتباسی از شاهنامه است که به زبان ساده و روان برای مخاطبین گروه سنی ج و د نگاشته شده است و به نثر امروز باز آفرینی شده است . 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 255
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما