1397/5/20 شنبه نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی؛ جشنواره رضوی گامی در جهت آشنایی با سیره امام رضا (ع) است نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جشنواره رضوی گامی در جهت ترویج فرهنگ رضوی و آشنایی با سیره امام رضا(ع) است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، سهراب گیلانی نماینده مردم گتوند و شوشتر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح کشور موجب معرفی جایگاه کتاب و ترویج  کتابخوانی می شود که یکی از اهداف این جشنواره است و به عنوان فعالیت فرهنگی بسیار خوبی درجامعه محسوب می شود.

وی با تاکید بر اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی افزود: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری در سال های اخیر همواره این بوده است که فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید گسترش پیدا کند.

نماینده  مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جامعه کنونی ایران اسلامی فرهنگ کتابخوانی باید در بین خانواده ها جای خود را پیدا کند اذعان داشت برگزاری جشنواره های کتابخوانی که آمیخته با فرهنگ شیعی و اسلامی است بسیار ارزشمند بوده ومیتواند کمک بسیارموثری در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه ترویج و گسترش فرهنگ اسلامی و رضوی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است گفت: برگزاری مسابقات در بین مقاطع سنی مختلف، همراه با شرکت خانواده ها یکی از ویژه گی های مهم این جشنواره ها است که میتواند الگوی مناسبی  برای ترویج و تبلیغ کتابخوانی باشد

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 117
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما